Absolwenci / 2007

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005

Liceum Ogólnokształcące - Klasa III AL

Wychowawca: mgr Beata Mytych Szczepańska

  1. Bicz Marta
  2. Dąbrowska Magdalena
  3. Dzielska Weronika
  4. Gaweł Emilia
  5. Grzybowska Natalia
  6. Katra Dariusz
  7. Kowalski Michał
  8. Kubiak Łukasz
  9. Machała Monika
  10. Murszewski Kamil
  11. Nikleniewicz Anita
  12. Ostrowska Beata
  13. Pindral Sandra
  14. Przybulska Kamila
  15. Przybylska Katarzyna
  16. Rybacki Maciej
  17. Skopińska Milena
  18. Smolińska Roksana
  19. Wenderlich Natalia
  20. Winiarska Izabela
  21. Wiśniewska Sandra
  22. Wolski Leszek
  23. Ziemlewska Beata
  24. Żmich Michalina

Liceum Ogólnokształcące - Klasa III BL

Wychowawca: mgr Maria Będlin

  1. Boniecka Monika
  2. Bubiłek Bartosz
  3. Ciemnoczołowska Katarzyna
  4. Czajka Małgorzata
  5. Dominiak Jakub
  6. Gorlicki Rafał
  7. Jankowska Magdalena
  8. Klonecka Katarzyna
  9. Kotkiewicz Łukasz
  10. Kruszewska Kinga
  11. Krzemień Tomasz
  12. Kulczewski Łukasz
  13. Marski Dawid
  14. Okurowska Ewa
  15. Ringwelski Maciej
  16. Rodriguez Michał
  17. Sieradzka Natalia
  18. Urbański Filip
  19. Wachowska Monika
  20. Węderlich Artur
  21. Wiśniewska Daria
  22. Zawada Magdalena

Liceum Ogólnokształcące - Klasa III CL

Wychowawca: mgr Jan Machański

  1. Bałdycka Barbara
  2. Derkowski Szymon
  3. Dziętara Krzysztof
  4. Jurkiewicz Bartosz
  5. Korzeniak Patryk
  6. Kuś Wojciech
  7. Majewski Piotr
  8. Nakonowski Tomasz
  9. Niedlich Joachim
  10. Skocz Katarzyna
  11. Staniszewska Aleksandra
  12. Tecław Radosław
  13. Wyrwicki Mateusz
  14. Zdrojkowski Radosław
  15. Zieliński Paweł
  16. Zientarski Kamil

Liceum Profilowane - Klasa III LP

Wychowawca: mgr Andrzej Szczypski

  1. Biernacki Michał
  2. Bojdo Karolina
  3. Fiderewicz Monika
  4. Geldarski Sławomir
  5. Gil Rafał
  6. Jarecki Maciej
  7. Krawczyński Szymon
  8. Kostrzewska Sonia
  9. Krużyński Michał
  10. Krzywdziński Michał
  11. Kusz Tomasz
  12. Lisiecki Łukasz
  13. Mazurkiewicz Piotr
  14. Mondrzejewska Ewelina
  15. Papużyński Cezary
  16. Paul Krzysztof
  17. Pawlicki Michał
  18. Piernikowski Bartosz
  19. Rumińska Julia
  20. Rutkowski Piotr
  21. Siedlik Damian
  22. Staszak Przemysław
  23. Stopa Tomasz
  24. Sztandara Wojciech
  25. Szwankowski Jacek
  26. Szwec Agnieszka
  27. Weber Marta
  28. Wojtkowski Wojciech
  29. Wolska Joanna

Technikum - Klasa IV TM

Wychowawca: mgr Wiesław Malarski

  1. Bajiński Maciej
  2. Bocianowski Łukasz
  3. Gralla Rafał
  4. Jędrzejewski Radosław
  5. Jurkiewicz Michał
  6. Kaczmarczyk Paweł
  7. Kamycki Krzysztof
  8. Kropkowski Łukasz
  9. Kuliński Marcin
  10. Marszał Damian
  11. Niedźwiedzki Radosław
  12. Olewnik Marcin
  13. Polak Damian
  14. Świtała Jacek

góra

2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005